menu

Nuttige telefoonnummers


Wachtdiensten

WACHTGEBIED: De Haan, Houtave, Klemskerke, Nieuwmunster, Vlissegem en Wenduine
Apotheek: 0900 10 500 - www.apotheek.be
Dokter: 059 23 90 99
Tandarts: 0903 39969 - www.tandarts.be

Dieren

Dierenasiel Oostende: 059 70 44 37
Dierenasiel Brugge: 050 32 09 66
Vogelopvangcentrum Oostende: 059 80 67 66

Energie

Gaselwest: 078 35 35 34 (ma. t/m vr. van 8 tot 20 uur)
Storingen en defecten: 078 35 35 00 (24/24)
Gasgeur: 0800 650 65 (24/24)

Gemeentelijke diensten

Bevolking: 059 24 21 26 - bevolking@dehaan.be

Bibliotheek De Haan "Canticleer": 059 34 10 80 - bibliotheek@dehaan.be

Bibliotheek Wenduine: 050 41 68 80

Burgerlijke Stand: 059 24 21 25 - burgerzaken@dehaan.be

Containerpark: 059 23 32 21

Cultuurdienst: 059 24 21 33 - cultuurdienst@dehaan.be

Financiën:
Boekhouding: 059 24 21 30
Belastingen: 059 24 21 31

Fitnesscentrum: 059 23 94 92

Gemeenschapshuis IBO De Mallemolen: 059 23 30 01

Gemeenschapshuis 't Schelpestik Vosseslag: 059 23 51 45

Gemeentelijke werkplaats 't Werfland: 059 24 21 37

Jeugddienst: 059 23 96 47 - jeugd@dehaan.be

OCMW: 050 42 84 80

O.C. d'Annexe: 059 24 21 33 - cultuur@dehaan.be

Personeelsdienst: 059 24 21 27 - personeelsdienst@dehaan.be

Preventiedienst: 059 23 91 32 - preventiedienst@dehaan.be

Recreatiecentrum Torrekin: 050 41 00 65

Sportdienst: 059 23 52 21 - sport@dehaan.be

Technische dienst:
Administratie en milieu: 059 24 21 28
Stedenbouw en openbare werken: 059 24 21 29

Toerisme: 059 24 21 34 - toerisme@dehaan.be

Veiligheid: 059 24 21 08 - veiligheid@dehaan.be

Wielingencentrum: 050 24 21 04

Zwembad Wielingen: 050 24 21 04

Hulpdiensten / Hulpverlening

AA Middenkust: 050 41 64 34
Al-Anon: 03 218 50 56
Anti-gifcentrum: 070 245 245 - www.poisoncentre.be
Brandweer: 100Algemene administratie: 050 41 65 40 - www.brandweer-dhw.be
Cardstop: 070 344 344
Child Focus: 116 000
Civiele Bescherming Jabbeke: 050 81 58 41 - www.cb4pe.be
Druglijn: 078 15 10 20 (ma. t/m vr. van 10 tot 20 uur) - www.druglijn.be
Inlichtingen: 1207 - www.1207.be
Rode Kruis: 105 - Plaatselijke afdeling: 059 23 91 05
Vlaamse Infolijn: 1700
Tele Onthaal: 106www.tele-onthaal.be

Lokale politie

Algemeen noodnummer: 101
Niet-dringende politie-informatie: 059 33 33 16 - www.politiebredenedehaan.be - info@politiebredenedehaan.be
Afdeling Wenduine: 050 42 89 00 (ma. t/m vr. van 9 tot 12 uur)

Openbaar vervoer

NMBS (trein):
Binnenlands verkeer: 02 528 28 28
Internationaal verkeer: 070 79 79 79
www.nmbs.be

De Lijn (bus en tram): 070 220 200 - www.delijn.be

Post

bpost De Haan: 059 24 29 50 - www.bpost.be

Afbeeldingen

Blijf op de hoogte

Schrijf je in op onze nieuwsbrief voor onze laatste nieuwtjes en acties.

Volg ons ook op